Bosch Pro Pruner Professional 0.601.9K1.020

Menší námaha, větší efektivita - užijte si prostřihávání s akumulátorovými nůžkami Bosch Pro Pruner 12V 0 601 9K1 020, které jsou vhodné pro celodenní práci...
3 497 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 512 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč67 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 482 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 697 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 1 515 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka75 Kč99 % • 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 2 475 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč93 % • 1 988 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka79 Kč20 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč91 % • 7 324 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 286 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 556 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 998 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 284 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 796 recenzíDalší informace

Bosch Pro Pruner - prostřihování je posunuto na novou úroveň. Nejlepší prostřih ve své třídě: nová platforma bezuhlíkového motoru a optimalizovaný mechanický systém zefektivňují každý řez. Nůžky zvládnou největší počet střihů na jedno nabití akumulátoru, a to až 4 500 prostřihů. Akumulátorové nůžky jsou velmi lehké, váží zhruba jako tři normální jablka, takže jsou vhodné i pro celodenní práci. Výrobek je dodáván bez baterie a nabíječky!

• Vysoce výkonný motor
  • Optimalizovaná čepel se speciální 3D geometrií
  • Výkonný Bosch akumulátor, který zvládne bez obav 4 500 prostřihů na jedno nabit
  • Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení!

Druh čepele
Li-Ion
Napětí akumulátoru
12 V

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

už jsem to měl mít dávno. Nyní může stříhat i manželka.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám naše zahradní nůžky Bosch Pro Pruner líbí a že jste s nimi Vy i Vaše manželka spokojeni.
    Ať Vám s nimi jde stříhání na zahradě od ruky!

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Robustní spolehlivá konstrukce. Přesto vhodné i pro malou ženskou ruku.
    • Vhodné jen pro pozorné a zodpovědné osoby. Amputace prstu při nepozornosti je otázkou sekundy :(

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše zahradní nůžky Pro Pruner líbí. Doufáme, že je používáte s opatrností, aby nedošlo k žádné nehodě.

Velká úleva při práci na zahradě

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že se Vám naše akumulátorové nůžky Bosch ProPruner Professional líbí a že jste s nimi spokojen.

Druh čepele
Napětí akumulátoru
12 V

• Vysoce výkonný motor
  • Optimalizovaná čepel se speciální 3D geometrií
  • Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení!

LED indikující stav

Vysoká viditelnost pro informování uživatele o stavu nůžek a zvýšení úrovně bezpečnosti. Indikátor se nachází v horní části nářadí a garantuje tak skvělou viditelnost pro uživatele. Jako středně rizikové nářadí (posuzováno oficiálně společností Dekra) musí uživatelé pochopit, jaký je stav nářadí, pokud je zapnuté nebo vypnuté. Bez takového rozhraní mohou uživatelé nářadí neúmyslně spustit.

LED indikující stav

Sensory monitorující stav nářadí

Monitorujte stav nářadí kdykoli během provozu. Na nůžky byly namontovány čtyři senzory přetížení, konkrétně v motoru, baterii a dva v řídící desce. Toto nářadí je zaměřeno na profesionální zemědělce, kteří toto nářadí budou používat velmi intenzivně. Monitorování stavu nástroje v reálném čase je proto extrémně důležité a může poskytovat ochranu před přetížením, ochranu před přehřátím atd.

Sensory monitorující stav nářadí

Prodloužená záruka a servis

Získejte tříletou záruku nejen na vaše síťové nářadí, ale na celý váš akumulátorový systém. Nabídka se vztahuje na veškeré profesionální nářadí, akumulátory a nabíječky. Zaregistrujte se zde.

Prodloužená záruka a servis

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč97 % • 15 993 recenzíDalší informace

Menší námaha, větší efektivita - užij si prostřihávání s akumulátorovým Bosch Pro Pruner

Přínos pro uživatele:

• Rychlejší výsledky – prostřihávání s novou úrovní efektivity
  • Ideální volba na prostřihávání ovocných stromů
  • Snadné prostřihávání s výrazně menší námahou ve srovnání s ručními nůžkami
  • Výkonný systém s Li-ion akumulátorem zvládne až 4 500 řezů na jedno nabití (testováno ve výzkumné a vývojové laboratoři pro asijsko-pacifický region Bosch Power Tools)
  • Nerezavějící a vysoce odolné nože zaručující dlouhoudobou servisní životnost

Technické parametry:

• Hmotnost bez akumulátoru: 0,8 kg
  • Napětí akumulátoru: 12 V
  • Maximální řezná kapacita do dřeva (větve): 25 mm
  • Typ akumulátoru: Lithium-iontová
  • Rozměry nářadí (šířka × délka × výška): 110 x 311 x 56 mm

Funkce:

• Delší životnost motoru – delší doba chodu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
  • Indikátor stavu nabití

Tento produkt je dodáván bez akumulátoru a nabíječky

Dokumenty

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

už jsem to měl mít dávno. Nyní může stříhat i manželka.

Vážený zákazníku,
    Ať Vám s nimi jde stříhání na zahradě od ruky!

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Robustní spolehlivá konstrukce. Přesto vhodné i pro malou ženskou ruku.

Velká úleva při práci na zahradě

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CCB Stores

Vše proběhlo rychle a bez komplikací.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše nůžky Bosch Pro Pruner Professional líbí a že Vám vyhovují.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Dělá to, co jsem od výrobku očekával.

• Profesionální

Skvělý pomocník na zahradu. Naprostá spokojenost. Doporučuji !!!!!

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše Bosch Pro Pruner líbí a že se Vám s nimi dobře pracuje, děkujeme za doporučení.

• , zakoupeno v b-eshop.cz

• zrychluje práci,snížuje námahu

Zrychluje práci a výdrž baterie je také dobrá.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše nůžky Bosch líbí a že Vám naše usnadňují práci.

• kvalitní nůžky

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch Pro Pruner Professional líbí a že Vám vyhovuje.

• Aku nožnice na konáre PAAS 20-Li A1

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Ty nůžky jsou něco, co mě na zahradě výrazně chybělo!
    • Přes 3 hod intenzivního stříhání a likvidace i silných větví tújí. Vše na jeden AKU 3Ah ...a ještě nebyl na konci vybitý.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch Pro Pruner Professional líbí a že Vám na Vaší zahradě dobře slouží.